Radioodbiorniki / zegar Panasonic RF-P50
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Panasonic RF-P50 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic RF-P50
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic RF-P50 kieszonkowe radio FM/AM z tunerem cyfrowym łatwe i stabil | 73 zł |
Radio PANASONIC RF-P50DEG-S Srebrny | 130 zł |
Panasonic RF-P50 kieszonkowe radio FM/AM z tunerem cyfrowym (łatwe i stabi | 130 zł |
Radio PANASONIC RF-P50DEG-S Srebrny | 130 zł |
Radio PANASONIC RF-P50DEG-S Srebrny | 130 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →