Radioodbiorniki / zegar Panasonic RF-D30
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Panasonic RF-D30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic RF-D30
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic RF-D30 radio cyfrowe z Bluetooth 10 przycisków programów odporno | 429 zł |
Panasonic -RF-D30BT - DAB portable radio - Bluetooth - DAB/DAB+/FM - Stere | 526 zł |
Panasonic RF-D30 radio cyfrowe z Bluetooth (10 przycisków programów, odpor | 530 zł |
Radio Panasonic RF-D30BTEG-W | 491 zł |
Radio Panasonic RF-D30BTEG | 548 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →