Obiektyw Panasonic 12-60mm f/3.5-5.6 OIS ASPH Lumix G Vario
Panasonic 12-60mm f/3.5-5.6 OIS ASPH Lumix G Vario |
|
Standardowy obiektyw zmiennoogniskowy o wszechstronnym zakresie ogniskowych 24-120 mm (odpowiednik 35 mm), wyostrzony do użytku z aparatami bezlusterkowymi Mikro 4/3. Obiektyw jest wykonany w konstrukcji odpornej na kurz i wilgoć, a wraz z nim jest uzbrojony w metalowy bagnet. Maksymalny otwór względny zoomu jest nierozerwalnie związany z ogniskową – na krótkim końcu to f/3.5, a na długim „pływa” do f/5.6.
Skromna przysłona jest częściowo kompensowana przez wbudowany optyczny system stabilizacji obrazu Power OIS. Również w kompaktowej obudowie Panasonic 12-60mm F3.5-5.6 ASPH OIS Lumix G Vario znalazło się miejsce na zwinny i cichy silnik krokowy autofokusa. Minimalna odległość ogniskowania powinna wynosić 20 cm.Obejmując szeroki zakres ogniskowych, obiektyw nadaje się do rozwiązywania różnego rodzaju zadań - od fotografowania architektury lub krajobrazów po fotografię portretową.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic 12-60mm f/3.5-5.6 OIS ASPH Lumix G Vario
Wszystkie ceny 6 →Panasonic H-FS12060 LUMIX G VARIO zmiennoogniskowy obiektyw standardowy 12 | 1 590 zł |
Obiektyw Panasonic Lumix G Vario Panasonic GH4 12-60 mm F/3.5 ASPH | 1 988 zł |
Obiektyw PANASONIC LUMIX G VARIO 12-60 mm, f/3.5-5.6 ASPH POWER O.I.S. | 2 085 zł |
Obiektyw Panasonic Lumix G Vario 12-60mm f/3.5-5.6 ASPH. POWER O.I.S. (OEM | 1 499 zł |
Panasonic Lumix G Vario 3.5-5.6/12-60 Power Ois Asph Objective Czarny H-FS | 2 074 zł |
Obiektyw Panasonic Lumix G Vario Panasonic GH4 12-60 mm F/3.5 ASPH | 1 977 zł |