Об'єктив Panasonic 12-60mm f/3.5-5.6 OIS ASPH Lumix G Vario
Panasonic 12-60mm f/3.5-5.6 OIS ASPH Lumix G Vario |
|
Стандартний зум-об'єктив з універсальним набором фокусних відстаней 24-120 мм (у 35-міліметровому еквіваленті), заточений під роботу в парі з бездзеркальними камерами формату Micro 4/3. Об'єктив виготовлений в пило - і вологозахищеному виконанні, поряд з чим озброєний металевим байонетом. Показник максимальної апертури зума нерозривно пов'язаний з фокусною відстанню — на короткому кінці він становить f/3.5, а на довгому «спливає» до f/5.6.
Скромну світлосилу частково компенсує вбудована система оптичної стабілізації зображення Power OIS. Також всередині компактного корпусу Panasonic 12-60mm F3.5-5.6 ASPH OIS Lumix G Vario знайшлося місце для спритного і безшумного крокового мотора автофокусу. Мінімальна дистанція для наведення на різкість повинна становити 20 см. Охоплюючи широкий діапазон фокусних відстаней, об'єктив підходить для вирішення завдань різношерстого роду — починаючи фотозйомкою архітектури або пейзажів і закінчуючи портретним жанром фотографії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic 12-60mm f/3.5-5.6 OIS ASPH Lumix G Vario
Усі ціни 6 →Panasonic H-FS12060 LUMIX G VARIO zmiennoogniskowy obiektyw standardowy 12 | 1 590 zł |
Obiektyw Panasonic Lumix G Vario Panasonic GH4 12-60 mm F/3.5 ASPH | 1 988 zł |
Obiektyw PANASONIC LUMIX G VARIO 12-60 mm, f/3.5-5.6 ASPH POWER O.I.S. | 2 085 zł |
Obiektyw Panasonic Lumix G Vario 12-60mm f/3.5-5.6 ASPH. POWER O.I.S. (OEM | 1 499 zł |
Panasonic Lumix G Vario 3.5-5.6/12-60 Power Ois Asph Objective Czarny H-FS | 2 074 zł |
Obiektyw Panasonic Lumix G Vario Panasonic GH4 12-60 mm F/3.5 ASPH | 1 977 zł |