Śpiwór Outwell Contour Lux Double Reversible (230297)
Outwell Contour Lux Double Reversible |
|
Dwukierunkowy zamek. Kompaktowość po złożeniu.
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Outwell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Outwell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Outwell Contour Lux Double Reversible
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Unisex śpiwór Contour dla dorosłych niebieski 220 x 145 cm 150185 | 725 zł |
Śpiwór Outwell Contour Lux Double - imperial blue | 520 zł |
Śpiwór dwuosobowy Outwell Contour Lux Double imperial blue | 589 zł |
Outwell Contour Lux Double Sleeping Bag Niebieski Long / Right Zipper | 460 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →