Спальний мішок Outwell Contour Lux Reversible (230383)
Фото 3 |
Outwell Contour Lux Reversible |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Outwell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Outwell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Outwell Contour Lux Reversible
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell - Śpiwór Contour Lux R 2021 - czerwony 230383 | 389 zł |
Outwell Śpiwór Contour Lux, głęboki niebieski, lewy zamek | 384 zł |
Śpiwór syntetyczny Outwell Contour Lux (190 cm) - red LZ | 389 zł |
Śpiwór Outwell Contour Lux L - red | 352 zł |
Śpiwór syntetyczny Outwell Contour Lux (190 cm) - red | 399 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →