Śpiwór Outwell Celebration Lux
Zdjęcia 13 |
Outwell Celebration Lux |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Outwell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Outwell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Outwell Celebration Lux
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell x Celebration Lux niebieski podwójny 225 x 140 cm dł x szer 1 | 1 379 zł |
Outwell Miegmaišis Outwell Celebration Lux, juodas | 320 zł |
ŚPIWÓR CELEBRATION LUX-RED | 264 zł |
Śpiwór syntetyczny Outwell Celebration Lux (195 cm) - black | 249 zł |
Śpiwór jednoosobowy Outwell Celebration Lux - red | 264 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →