Спальний мішок Outwell Celebration Lux
Фото 13 |
Outwell Celebration Lux |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Outwell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Outwell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Outwell Celebration Lux
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell x Celebration Lux niebieski podwójny 225 x 140 cm dł x szer 1 | 1 379 zł |
Outwell Miegmaišis Outwell Celebration Lux, juodas | 320 zł |
ŚPIWÓR CELEBRATION LUX-RED | 264 zł |
Śpiwór syntetyczny Outwell Celebration Lux (195 cm) - black | 249 zł |
Śpiwór jednoosobowy Outwell Celebration Lux - red | 264 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →