Smartfon Oukitel C33 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 10 |
Oukitel C33 256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.8 ", 1600х720 (20:9), 258 ppi, 60 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:50 MP
Akumulator:5150 mAh
Waga:210 g
Główny aparat jest z jednego obiektywu, pozostałe dwa to atrapy.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Oukitel C33 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon OUKITEL C33 8/256GB 6.8" Pomarańczowy C33-OE OL | 500 zł |
Smartfon OUKITEL C33 8/256GB 6.8" Niebieski C33-BE OL | 500 zł |
Smartfon Oukitel C33 8/256 DS. Black | 654 zł |
Oukitel C33 8gb/256gb 6.8´´ Czarny 67494 | 757 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →