Żarówka Osram LED Superstar PAR16 5.5W 4000K GU10 DIM
Produkt jest niedostępny 10 zł Rodzaj: LED; Trzonek: GU10; Bańka: matowa; Napięcie: 230 V; Pobór mocy (W): 5.5; Analog LON (W): 50; Strumień świetlny (lm): 350; Temperatura barwowa (K): 4000; Kąt rozpraszania (°): 36; Światło kierunkowe (odblaskowe); Regulacja jasności; |
Osram LED Superstar PAR16 5.5W 4000K GU10 DIM |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Osram LED Superstar PAR16 5.5W 4000K GU10 DIM
Ceny na Osram LED Superstar PAR16 5.5W 4000K GU10 DIM |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10 | od 12 zł | 4 oferty | ||
Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10 | od 9 zł | 4 oferty | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 3000K GU10 | od 13 zł | 4 oferty | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 4000K GU10 | od 14 zł | 4 oferty |