Rower ORBEA Onna 30 29 2023 frame M
Zdjęcia 3 |
ORBEA Onna 30 29 2023 frame M |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ORBEA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ORBEA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje ORBEA Onna 30 29 2023 frame M
Ceny na ORBEA Onna 30 29 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
ORBEA Onna 30 29 2023 frame L | od 3 899 zł | 1 oferta | ||
ORBEA Onna 30 29 2023 frame M | od 3 899 zł | 3 oferty | ||
ORBEA Onna 30 29 2023 frame XL | od 3 899 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →