Lornetka Olympus 8-16x25 Zoom PC I
Zdjęcia 4 |
Olympus 8-16x25 Zoom PC I
Rodzaj:uniwersalna
Powiększenie:16 x
Średnica obiektywu:25 mm
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Porro, BaK-4
Waga:315 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 8-16x25 Zoom PC I
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus 8-16x25 Zoom PC I
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olympus Lornetka PCI 8-16 x 25 Zoom z torbą 118703 | 449 zł |
Olympus PC I - binoculars 8-16 x 25 | 542 zł |
Olympus Lornetka 16x25 DPC I UYOLYL1625DPC01 | 526 zł |
Lornetka OLYMPUS 8-16x25 Zoom PC I | 600 zł |
Lornetka OLYMPUS 8-16x25 Zoom PC I | 600 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości lornetki / monokularu Olympus 8-16x25 Zoom PC I:
- Specyfikacje optyczne oparte są na powiększeniu 8x
PolecamyPorównaj w tabeli →