Lornetka Olympus 12x50 EXPS I
Zdjęcia 3 |
Olympus 12x50 EXPS I
Rodzaj:nocna
Powiększenie:12 x
Średnica obiektywu:50 mm
Pole widzenia na 1 km:80 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Porro
Waga:910 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 12x50 EXPS I
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus 12x50 EXPS I
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olympus Expsi 018797 Lornetka Czarny 12 x 50 12 x 50 EXPS I Binocular | 810 zł |
Lornetka OLYMPUS 12x50 EXPS I | 999 zł |
Lornetka OLYMPUS 12x50 EXPS I 018797 | 999 zł |
Olympus EXPS I 12x50 (w magazynie!) | 999 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →