Бінокль Olympus 12x50 EXPS I
Фото 3 |
Olympus 12x50 EXPS I
Тип:нічний
Кратність збільшення:12 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:80 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro
Вага:910 г
Всі характеристики
Характеристики 12x50 EXPS I
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olympus 12x50 EXPS I
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olympus Expsi 018797 Lornetka Czarny 12 x 50 12 x 50 EXPS I Binocular | 810 zł |
Lornetka OLYMPUS 12x50 EXPS I | 999 zł |
Lornetka OLYMPUS 12x50 EXPS I 018797 | 999 zł |
Olympus EXPS I 12x50 (w magazynie!) | 999 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →