Бінокль Olympus 8x21 DPC I
Відео 1Фото 3 |
Olympus 8x21 DPC I
Тип:універсальний
Кратність збільшення:8 x
Діаметр об'єктива:21 мм
Поле зору на 1 км:112 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro
Вага:170 г
Всі характеристики
Характеристики 8x21 DPC I
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olympus 8x21 DPC I
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olympus Dpc I 118705 Lornetka Srebrny 8 x 21 | 202 zł |
Lornetka OLYMPUS DPC I 8X21 Srebrny | 219 zł |
Olympus Binoculars 8x21 Dpc I Binocular Niebieski,Posrebrzany 8 x 21 mm 01 | 229 zł |
Lornetka Olympus DPC I 8x21 (17214) | 215 zł |
Lornetka OLYMPUS DPC I 8X21 Srebrny 017214 | 219 zł |
Olympus DPC I 8x21 srebrno-czarna (w magazynie!) | 219 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →