Бінокль Olympus 8-16x25 Zoom PC I
Фото 4 |
Olympus 8-16x25 Zoom PC I
Тип:універсальний
Кратність збільшення:16 x
Діаметр об'єктива:25 мм
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BaK-4
Вага:315 г
Всі характеристики
Характеристики 8-16x25 Zoom PC I
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olympus 8-16x25 Zoom PC I
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olympus Lornetka PCI 8-16 x 25 Zoom z torbą 118703 | 444 zł |
Olympus Lornetka 16x25 DPC I UYOLYL1625DPC01 | 526 zł |
Lornetka OLYMPUS 8-16x25 Zoom PC I | 600 zł |
Olympus Binoculars 8-16x25 Zoom Pci Binocular Czarny,Posrebrzany 8-16 x 25 | 539 zł |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості бінокля / монокуляра Olympus 8-16x25 Zoom PC I:
- Оптичні характеристики наведені щодо кратності збільшення 8x
РекомендуємоПорівняти в таблиці →