Бінокль Pentax UP 8-16x21
Фото 3 |
Pentax UP 8-16x21
Тип:універсальний
Кратність збільшення:16 x
Діаметр об'єктива:21 мм
Поле зору на 1 км:87 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BaK-4
Вага:310 г
Всі характеристики
Характеристики UP 8-16x21
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pentax UP 8-16x21
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pentax UP 8-16x21 brązowa lornetka brązowa UP 8-16x21 Brown | 609 zł |
Lornetka PENTAX UP 8-16x21 Czarna | 500 zł |
Lornetka PENTAX UP 8-16x21 Czarna 61961 | 500 zł |
Lornetka Pentax UP 8-16x21 black | 500 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →