Lornetka Olympus 8x21 DPC I
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Olympus 8x21 DPC I
Rodzaj:uniwersalna
Powiększenie:8 x
Średnica obiektywu:21 mm
Pole widzenia na 1 km:112 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Porro
Waga:170 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 8x21 DPC I
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus 8x21 DPC I
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olympus Dpc I 118705 Lornetka Srebrny 8 x 21 | 204 zł |
Lornetka OLYMPUS DPC I 8X21 Srebrny | 219 zł |
Olympus Binoculars 8x21 Dpc I Binocular Niebieski,Posrebrzany 8 x 21 mm 01 | 229 zł |
Lornetka Olympus DPC I 8x21 (17214) | 215 zł |
Lornetka OLYMPUS DPC I 8X21 Srebrny 017214 | 219 zł |
Olympus DPC I 8x21 srebrno-czarna (w magazynie!) | 219 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →