Бінокль Pentax SP 10x50 WP
Фото 4 |
Повнорозмірний бінокль класичної конструкції, що забезпечує 10-кратне збільшення зображення. Може використовуватися для польових спостережень та аматорської астрономії. Лінзи об'єктивів мають діаметр 50 мм. На них нанесені покриття для просвітлення зображення та фазової корекції. Тому бінокль Pentax 10x50 SP WP підходить для роботи в будь-яких умовах, включаючи спостереження у сутінках чи вночі.
Корпус виготовлений з легкого сплаву на основі алюмінію та магнію. Його поверхня покрита тонким шаром гуми, що не ковзає. Герметичні оптичні труби бінокля всередині заповнені азотом, застосування якого унеможливлює запотівання лінз при різких перепадах температури. А за відсутність бруду та крапель вологи на зовнішніх поверхнях об'єктивів та окулярів відповідає спеціальне водовідштовхувальне покриття.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Купити Pentax SP 10x50 WP
Усі ціни 8 →Pentax SP 10x50 WP BaK-4 Porro Czarny lornetka 65872 | 1 543 zł |
Lornetka PENTAX SP 10 x 50 WP 65872 | 981 zł |
Lornetka PENTAX SP 10 x 50 WP 65872 | 976 zł |
Pentax SP 10x50 WP (w magazynie!) | 949 zł |