Бінокль DELTA optical Titanium 8x56
Відео 1Фото 4 |
DELTA optical Titanium 8x56
Тип:нічний, морський
Кратність збільшення:8 x
Діаметр об'єктива:56 мм
Поле зору на 1 км:113 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BaK-4
Вага:1100 г
Всі характеристики
Характеристики Titanium 8x56
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DELTA optical 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DELTA optical.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DELTA optical Titanium 8x56
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lornetka Delta Optical Titanium 8x56 (DO.DO-1405) | 812 zł |
Delta Optical Titanium 8x56 Roh Binoculars Zielony DO-1407 | 1 777 zł |
Lornetka Delta Optical Titanium 8x56 ROH | 1 390 zł |
Lornetka Delta Optical Titanium 8x56 (DO.DO-1405) DO.DO-1405 | 999 zł |
Lornetka Delta Optical Titanium 8X56 Roh (Do.Do-1407) | 1 390 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →