Lornetka Olympus 10x21 DPC I
Zdjęcia 4 |
Olympus 10x21 DPC I
Rodzaj:uniwersalna
Powiększenie:10 x
Średnica obiektywu:21 mm
Pole widzenia na 1 km:87 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Porro
Waga:170 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 10x21 DPC I
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus 10x21 DPC I
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olympus 10x21 DPC-I lornetka srebrna z torbą 118706 | 237 zł |
Lornetka OLYMPUS 10x21 DPC I | 259 zł |
Lornetka OLYMPUS 10x21 DPC I 017064 | 259 zł |
Olympus DPC I 10x21 (w magazynie!) | 259 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →