Opona zimowa Nokian WR SUV 4 245/50 R20 102V
Wideo 5Zdjęcia 14 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian WR SUV 4 245/50 R20 102V 245/50 R20 102 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian WR SUV 4 245/50 R20 102V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian WR SUV 4 MS - 245/50R20 102 V - opony zimowe T431028 | 1 105 zł |
Nokian WR SUV 4 ( 245/50 R20 102V Aramid Sidewalls ) | 921 zł |
Nokian WR SUV 4 ( 245/50 R20 102V Aramid Sidewalls ) T431028 | 955 zł |
Nokian WR SUV 4 (245/50 R20 102V) T431028 | 764 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian WR SUV 4 245/50 R20 102V
Ceny na Nokian WR SUV 4 245/50 R20 102V |
---|---|---|---|---|
Nokian WR SUV 4 245/50 R20 102V | od 764 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →