Opona zimowa Nokian Hakkapeliitta 9 205/55 R16 94T
Wideo 10Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Hakkapeliitta 9 205/55 R16 94T 205/55 R16 94 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Hakkapeliitta 9 205/55 R16 94T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Hakkapeliitta 9 (205/55 R16 94T) TS32204 | 639 zł |
Nokian Hakkapeliitta 9 ( 205/55 R16 94T XL, z kolcami ) TS32204 | 640 zł |
Nokian Hakkapeliitta 9 ( 205/55 R16 94T XL, z kolcami ) | 661 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian Hakkapeliitta 9 205/55 R16 94T
Ceny na Nokian Hakkapeliitta 9 205/55 R16 94T |
---|---|---|---|---|
Nokian Hakkapeliitta 9 205/55 R16 94T | od 639 zł | 3 oferty |
Polecamy