Wentylator Noiseblocker NB-eLoop B12-4
Noiseblocker NB-eLoop B12-4
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2400 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NB-eLoop B12-4
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noiseblocker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noiseblocker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noiseblocker NB-eLoop B12-4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
bloker hałasu eLoop B12-4 - 120x120x25mm - 3pin - 33/12V - 2400rpm - 34dbA | 122 zł |
Blacknoise eLoop B12-4 - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny z bia?ymi skr | 101 zł |
Wentylator Noiseblocker NB-eLoop Fan B12-4 (ITR-B12-4) | 113 zł |
Noiseblocker NB-eLoop Wentylator B12-4 - 120mm | 123 zł |
Noiseblocker ITR-B12-4 - wentylator NB-eLoop B12-4 - 120 mm 2400 obr/min | 183 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →