Вентилятор Noiseblocker NB-eLoop B12-4
Noiseblocker NB-eLoop B12-4
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2400 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NB-eLoop B12-4
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noiseblocker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noiseblocker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Noiseblocker NB-eLoop B12-4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
bloker hałasu eLoop B12-4 - 120x120x25mm - 3pin - 33/12V - 2400rpm - 34dbA | 122 zł |
Wentylator Noiseblocker NB-eLoop Fan B12-4 (ITR-B12-4) | 113 zł |
Noiseblocker NB-eLoop Wentylator B12-4 - 120mm | 123 zł |
Noiseblocker ITR-B12-4 - wentylator NB-eLoop B12-4 - 120 mm 2400 obr/min | 183 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →