Chłodzenie CPU Noctua NH-L9i
Wideo 16Zdjęcia 4 |
Noctua NH-L9i
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200
Wentylator:⌀ 92 mm
Obroty:do 2500 obr./min
Liczba rurek cieplnych:2 szt.
TDP:65 W
Wysokość:34 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NH-L9i
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noctua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noctua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noctua NH-L9i
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Noctua NH-L9i-17xx Cooler CPU Low-Profile Klasy Premium dla Intel LGA1700 | 209 zł |
Noctua NH-L9i - Ch?odzenie powietrzem procesora - Max 23 dBA | 259 zł |
Chłodzenie procesora Noctua NH-L9i-17xx WEN-CPU-NOC-073 | 209 zł |
Chłodzenie CPU NOCTUA NH-L9i | 214 zł |
Chłodzenie CPU NOCTUA NH-L9i | 214 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →