Przenośny dekoder Nintendo 3DS XL
Zdjęcia 7 |
Nintendo 3DS XL |
|
Charakterystyka techniczna tego przenośnego konsoli jest w pełni zgodna z nazwą: w rzeczywistości mamy do czynienia z tym samym 3DSem, a główną różnicą w stosunku do oryginału są zwiększone wymiary obu wyświetlaczy - 4,88 "i 4,18" dla górnej i niższe odpowiednio. Kolejną różnicą jest pakiet, który oprócz rysika zawiera również kartę pamięci SD o pojemności 4 GB. Reszta cech jest prawie identyczna: odtwarzanie 3D bez specjalnych okularów, aparat z parą obiektywów do nagrywania 3D, akcelerometr, żyroskop, moduł Wi-Fi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nintendo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nintendo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nintendo 3DS XL
Wszystkie ceny 114 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nintendo 3DS XL One Piece Unlimited World Adventure console Luffy Red from | 2 396 zł |
NEW + SEALED Nintendo 3DS XL Legend of Zelda A Link Between Worlds Edition | 3 900 zł |
NEW Nintendo 3DS XL LL Console Animal Crossing Limited + accessories [Unop | 2 164 zł |
Unused Nintendo 3DS LL XL Console Pikachu Yellow Pokemon Japan Limited Mod | 2 792 zł |
Nintendo 3DS LL Super Famicom Console Game Limited SNES Design Rare Unused | 2 992 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości konsoli do gier Nintendo 3DS XL:
- Dwie wbudowane kamery do tworzenia zdjęć 3D
- Czas pracy w trybie 3D - do 6 godzin, w trybie normalnym - do 10 godzin
- W zestawie rysik
- W zestawie karta SD 4 GB
PolecamyPorównaj w tabeli →