Przenośny dekoder Nintendo Game & Watch The Legend of Zelda (NT444969)
Wideo 19Zdjęcia 3 |
Nintendo Game & Watch The Legend of Zelda |
|
Konsola retro wydana z okazji 35. rocznicy legendarnej serii gier The Legend of Zelda, która przeniesie Cię do złotej ery gier wideo. Taką zabawkę z pewnością docenią kolekcjonerzy i gracze, którzy poczuli nostalgię, a tych, którzy nie są zaznajomieni z tymi grami, z pewnością zainteresuje jak zaczęła się branża rozrywki wideo. Urządzenie to kompaktowa konsola, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie, z małym 2,3-calowym ekranem.
Oczywiście ekran nie jest wrażliwy na dotyk i nie znajdziesz innych „zalet” nowoczesnych konsol do gier. Ale bateria jest zainstalowana, co zapewnia do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu. Kabel USB typu C do ładowania stał się niemal jedynym przypomnieniem, że to XXI wiek. Zarządzanie odbywa się za pomocą konwencjonalnych przycisków i krzyżyka. Ale najważniejszą rzeczą w Nintendo Game & Watch The Legend of Zelda jest oczywiście nie sprzęt, a gry.
A są trzy z nich: Full Legend of Zelda, Zelda II: The adventure of Link i The Legend of Zelda: Link's Awakening. Ponadto istnieje również mini-gra Vermin, w której musisz walczyć z kretami jako Link. Zgodnie z tradycją gier i zegarków konsola zawiera również zegar cyfrowy i minutnik, z którymi można wchodzić w interakcje. Tak więc na interaktywnym zegarku możesz oglądać, jak Link bada Hyrule i walczy z wrogami, a także przejąć kontrolę w dowolnym momencie. A zegar pokazuje sceny akcji z Zelda II: The Adventure of Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nintendo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nintendo.
Kup Nintendo Game & Watch The Legend of Zelda
Wszystkie ceny 24 →Nintendo Game & Watch: The Legend of Zelda | 237 zł |
Nintendo Game & Watch The Legend of Zelda - Handheld Console - NEW | 240 zł |
Game & Watch: The Legend of Zelda | 290 zł |
Nintendo Game&watch The Legend Of Zelda Console Wielokolorowy PAL / EU Plu | 202 zł |
Nintendo Game & Watch The Legend of Zelda Link's Awakening The Adventure o | 352 zł |