Портативна приставка Nintendo 3DS XL
Фото 7 |
Nintendo 3DS XL |
|
Технічні характеристики цієї портативної приставки повністю відповідають назві: фактично перед нами та сама 3DS, а головною відмінністю від оригіналу є збільшені розміри обох дисплеїв — 4,88" і 4,18" для верхнього і нижнього відповідно. Ще одна відмінність — комплектація, що включає, крім стилуса, ще й карту пам'яті SD на 4 Гб. Інші характеристики практично ідентичні: відтворення 3D без спеціальних окулярів, камера з парою об'єктивів для тривимірної зйомки, акселерометр, гіроскоп, модуль Wi-Fi.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nintendo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nintendo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nintendo 3DS XL
Усі ціни 113 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nintendo New 3DS LL XL The Legend of Zelda Majora's Mask Console w/Box NEW | 2 800 zł |
Nintendo 3DS XL LL Pearl White Japanese ver New | 1 116 zł |
Nintendo 3DS XL LL Red Black Console Stylus Japanese Ver. Handheld System | 1 276 zł |
Nintendo 3DS XL LL silver black Japanese version New | 972 zł |
new NINTENDO 3DS LL "Persona Q Shadow of the Labyrinth" Velvet Model JAPAN | 2 052 zł |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ігрової приставки Nintendo 3DS XL:
- Дві вбудовані камери для створення 3D фотознімків
- Час роботи в 3D-режимі — до 6 годин, в звичайному — до 10 годин
- Стилус в комплекті
- Карта пам'яті стандарту SD об'ємом до 4 ГБ в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →