Opona zimowa Nexen Winguard WT1 195/75 R16C 110R
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard WT1 195/75 R16C 110R 195/75 R16 107 R 195/75 R16 110 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard WT1 195/75 R16C 110R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard WT1 (195/75 R16 110/108R) 16505NXC | 466 zł |
Nexen Winguard WT1 ( 195/75 R16C 110/108R 10PR ) 16505NXC | 483 zł |
Nexen Winguard WT1 ( 195/75 R16C 110/108R 10PR ) | 486 zł |
Modyfikacje Nexen Winguard WT1 195/75 R16C 110R
Ceny na Nexen Winguard WT1 195/75 R16C 110R |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard WT1 195/75 R16C 107R | od 364 zł | 9 oferty | ||
Nexen Winguard WT1 195/75 R16C 110R | od 466 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →