Opona zimowa Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R 195/75 R16 107 R 195/75 R16 110 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Winter PorTran CW51 ( 195/75 R16C 110/108R 10PR ) 2245153 | 441 zł |
Opona Kumho 195/75R16C WINTER PORTRAN CW51 110/108R - opony dostawcze 2245 | 418 zł |
Kumho Winter PorTran CW51 (195/75 R16 110/108R) 2245153 | 431 zł |
Kumho Winter PorTran CW51 ( 195/75 R16C 110/108R 10PR ) | 449 zł |
Modyfikacje Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R
Ceny na Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R |
---|---|---|---|---|
Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 107R | od 369 zł | 4 oferty | ||
Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R | od 418 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →