Opona zimowa Linglong Green-Max Winter Van 195/75 R16C 107R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Linglong Green-Max Winter Van 195/75 R16C 107R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Linglong 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Linglong.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Linglong Green-Max Winter Van 195/75 R16C 107R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Linglong Green-Max Winter Van - 195/75/R16 107R - E/C/72 - opony zimowe Gr | 449 zł |
Linglong Greenmax Winter VAN (195/75 R16 107/105R) 221004362 | 432 zł |
Opona Linglong 195/75-16 GREEN-Max Winter VAN 107/105R - opony dostawcze 2 | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →