Opona całoroczna Nexen Nblue 4 Season 215/55 R17 98V
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue 4 Season 215/55 R17 98V 215/55 R17 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue 4 Season 215/55 R17 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona wielosezonowa NEXEN N'BLUE 4 SEASON 215/55R17 98V XL | 454 zł |
Nexen N blue 4 Season ( 215/55 R17 98V XL 4PR ) 16479NXC | 486 zł |
Nexen N blue 4 Season (215/55 R17 98V) 16479NXC | 489 zł |
Nexen N blue 4 Season ( 215/55 R17 98V XL 4PR ) | 492 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue 4 Season 215/55 R17 98V
Ceny na Nexen Nblue 4 Season 215/55 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue 4 Season 215/55 R17 98V | od 454 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →