Opona całoroczna Kleber Quadraxer 2 215/55 R17 98W
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Quadraxer 2 215/55 R17 98W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Quadraxer 2 215/55 R17 98W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Quadraxer 2 ( 215/55 R17 98W XL ) 456168 | 745 zł |
Kleber Quadraxer 2 (225/50 R17 98W) 403005 | 707 zł |
Kleber Quadraxer 2 ( 225/50 R17 98W XL ) | 750 zł |
Kleber Quadraxer 2 (215/55 R17 98W) 456168 | 736 zł |
Kleber Quadraxer 2 ( 225/50 R17 98W XL ) 403005 | 740 zł |
Kleber Quadraxer 2 ( 215/55 R17 98W XL ) | 756 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →