Opona letnia Nexen N`Fera Sport SU2 265/40 R22 106Y
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Fera Sport SU2 265/40 R22 106Y 265/40 R22 106 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Fera Sport SU2 265/40 R22 106Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N Fera Sport (265/40 R22 106Y) 15804NX | 971 zł |
Nexen N Fera Sport ( 265/40 ZR22 106Y XL 4PR ) 15804NX | 1 019 zł |
Nexen N Fera Sport ( 265/40 ZR22 106Y XL 4PR ) | 1 032 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen N`Fera Sport SU2 265/40 R22 106Y
Ceny na Nexen N`Fera Sport SU2 265/40 R22 106Y |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Sport SU2 265/40 R22 106Y | od 971 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →