Uchwyt ścienny NewStar FPMA-W460BLACK
Zdjęcia 3 |
NewStar FPMA-W460BLACK |
|
VESA: 300x100
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NewStar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NewStar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar FPMA-W460BLACK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neomounts by Newstar FPMA-W460BLACK UCH-SCI-NMNT-039 | 379 zł |
Neomounts by Newstar FPMA-W460 177,8 cm (70") Czarny FPMA-W460BLACK | 430 zł |
NewStar Ruchomy uchwyt ścienny na telewizor 42-70'', 6-51 cm, czarny | 457 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →