Uchwyt ścienny NewStar LFD-W1000
Zdjęcia 7 |
NewStar LFD-W1000 |
|
VESA: 350x350, 400x500, 400x600, 440x400, 600x200, 600x300, 600x500, 680x300, 800x200, 800x500
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NewStar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NewStar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar LFD-W1000
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neomounts by NewStar LFD-W1000 125 kg 100" From 200 x 200 mm | 416 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt LFD-W1000 TLNOMLALFDW1000 | 424 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt LFD-W1000 67955 | 473 zł |
Neomounts by NewStar. LFD-W1000 Uchwyt | 498 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt LFD-W1000 67955 | 424 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →