Uchwyt ścienny NewStar LFD-W2000
Zdjęcia 9 |
NewStar LFD-W2000 |
|
VESA: 350x350, 400x600, 440x400, 600x200, 600x300, 600x500, 800x200, 800x500, 1000x400 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NewStar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NewStar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar LFD-W2000
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Newstar LFD-W2000 uchwyt ścienny do telewizora odchylany do ekranu 60"-100 | 519 zł |
Neomounts by NewStar LFD-W2000 125 kg 100" From 200 x 200 mm | 601 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt uchylny LFD-W2000 TLNOMLA00LW2000 | 621 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt uchylny LFD-W2000 66010 | 692 zł |
NewStar LFDW2000 UCHWYT LFD UCHYLNY | 660 zł |
pokaż 8 ofert
VESA: 350x350, 400x600, 440x400, 600x200, 600x300, 600x500, 800x200, 800x500, 1000x400, 1000x600, 1000x700, 1000x800
PolecamyPorównaj w tabeli →