Kabina prysznicowa New Trendy Alta 90x90
Zdjęcia 6 |
New Trendy Alta 90x90 D-0088A/D-0079B |
|
Z powłoką ze szkła Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy Alta
Ceny na New Trendy Alta |
---|---|---|---|---|
New Trendy Alta 80x80 | od 3 067 zł | 1 oferta | ||
New Trendy Alta 90x80 | od 3 135 zł | 1 oferta | ||
New Trendy Alta 90x90 | od 3 181 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →