System MESH NETGEAR Orbi BE27000 Satellite
Zdjęcia 10 |
NETGEAR Orbi BE27000 Satellite
2 urządzeniasatelita
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 2.5 Gb/s, 10 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), Wi-Fi 7 (BE)
2.4 GHz:1147 Mb/s
5 GHz:14412 Mb/s
6 GHz:11530 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 12 antena(y), niewymienne
Obsługa Wi-Fi 7. Wysoka wydajność dzięki czterordzeniowemu procesorowi i dużej ilości pamięci. Porty 10 Gb/s. Całkowita prędkość sieci Wi-Fi wynosi do 27 000 Mbit/s.
Dodatkowy moduł do zestawów systemów mesh serii Orbi 970. Do działania wymagany jest router główny. W sprzedaży znajdują się pojedyncze komponenty oraz zestawy z routerem i satelitami. Do komunikacji pomiędzy węzłami sieci mesh przeznaczony jest kanał 5 GHz 8647 Mbit/s.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Orbi BE27000 Satellite
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Orbi BE27000 Satellite
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Satelita RBE970B System WiFi 7 Orbi Satellite black KMNTGRXWX00004 | 4 702 zł |
Netgear Satelita RBE970B System WiFi 7 Orbi Satellite black 121606 | 4 702 zł |
NETGEAR RBE970B-100EUS ORBI9 QB WIFI7 BLK SATELLITE RBE970B-100EUS | 4 736 zł |
Modyfikacje NETGEAR Orbi BE27000 Satellite
Ceny na NETGEAR Orbi BE27000 Satellite |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi BE27000 (2-pack) | od 7 759 zł | 1 oferta | ||
NETGEAR Orbi BE27000 Satellite | od 4 702 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →