System MESH NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack) (RBK752-100EUS)
Wideo 10Zdjęcia 5 |
NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack)
2 urządzenia3 urządzenia
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:3600 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 6 antena(y), niewymienne
Satelita o numerze artykułu RBS750 służy jako dodatkowy moduł do systemu Orbi AX4200 MESH.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Orbi AX4200 (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Orbi RBK752 (2-pack) AX4200 - Mesh router Wi-Fi 6 | 2 798 zł |
Router NETGEAR RBK752, AX4200, Wi-Fi 6, 2-pak | 4 385 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi NETGEAR Orbi RBK752 (RBK752-100EUS) | 2 702 zł |
Netgear Orbi WiFi6 RBK752 (4200Mb/s a/b/g/n/ac/ax) 2xAP - darmowy odbiór w | 1 909 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack)
Ceny na NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack) | od 1 909 zł | 5 oferty | ||
NETGEAR Orbi AX4200 (3-pack) | od 3 598 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →