Myjka wysokociśnieniowa NAC PWE250I-PC-LN
Zdjęcia 9 |
NAC PWE250I-PC-LN |
|
Aluminiowa pompa
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC PWE250I-PC-LN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa NAC PWE250I-PC-LN | 899 zł |
Myjka wysokociśnieniowa PWE250I-PC-LN NAC | 899 zł |
MYJKA CIŚNIENIOWA NAC Z SILNIKIEM INDUKCYJNYM 2500W 195BAR SZCZOTKA PATIO | 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →