Myjka wysokociśnieniowa NAC PWE140-LN
Zdjęcia 4 |
NAC PWE140-LN |
|
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC PWE140-LN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nac Myjka wysokociśnieniowa 1400w pwe140-ln | 383 zł |
Myjka ciśnieniowa NAC PWE140-LN | 365 zł |
Myjka wysokociśnieniowaNAC PWE140-LN, 1400 W | 369 zł |
MYJKA CIŚNIENIOWA NAC 1400W 110BAR POMPA ALUMINIUM SAMOSSĄCA | 365 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →