Płyta główna MSI PRO H510M-B
Wideo 1Zdjęcia 6 |
MSI PRO H510M-B
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1200
Chipset:Intel H470
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:2933 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI PRO H510M-B
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Pro H510M-B 484597 | 242 zł |
MSI Płyta główna H510M-B s1200 2DDR4 HDMI/VGA mATX KBMSIIIDH510U03Płyta główna MSI PRO H510M-B
- Obsługuje procesory Intel Core 10. generacji, Pentium Gold i Celeron dla gniazda LGA 1200... więcej- Obsługuje pamięć DDR4, do 2933 MHz (MAX)
- Core Boost: dzięki układowi premium i cyfrowemu projektowi zasilania, który obsługuje więcej rdzeni i zapewnia lepszą wydajność
- Zwiększenie pamięci: zaawansowana technologia dostarczania czystych sygnałów danych w celu uzyskania najlepszej wydajności, stabilności i kompatybilności
- Audio Boost: nagradzaj swoje uszy ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 258 zł |
MSI PRO H510M-B PL-S1200-MSI-075MSI PRO H510M-B - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 255 zł |
MSI PRO H510M-BArchitektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 259 zł |
Płyta główna MSI PRO H510M-B LGA1200 microATX | 316 zł |
pokaż 16 ofert
Seria MSI PRO (do domu/biura)Porównaj w tabeli →
od 444 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 449 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 249 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 527 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 590 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 289 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3866 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 215 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 676 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 549 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 714 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 760 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 323 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 389 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 128 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 306 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 235 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 370 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel B560, 2 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 235 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 629 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 263 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 273 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H470, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 394 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia