Laptop MSI Prestige 13 Evo A13M [A13M-034PL]
Zdjęcia 27 | od 5 999 zł Porównaj ceny 7 →2023 rokPrestige (biznes)ultrabookpojemna bateria+Intel EvomatowyDDR5SSD M.2bardzo lekkiUSB4Wi-Fi 6Epodświetlenieczytnik linii papilarnychFaceIDdobry sRGB Wyświetlacz:13.3 ", 1920x1200 (16:10) Procesor:Core i7, 1360P, 1.6 GHz Karta graficzna:Iris Xe Graphics G7 96EUs Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:0.99 kg |
Modyfikacje MSI Prestige 13 Evo A13M 1
Dane techniczne
MSI Prestige 13 Evo A13M [A13M-034PL] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić MSI Prestige 13 Evo A13M [A13M-034PL]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Prestige 13Evo A13M-034PL Core i7-1360P | 13,3''-FHD | 16GB | 1TB | Wi | 5 999 zł |
Laptop MSI Prestige Evo A13M-034PL 13.3" IPS i7-1360P 16GB RAM 1TB SSD Win | 5 999 zł |
MSI Prestige 13Evo A13M-034PL 13,3" i7-1360P 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 | 5 999 zł |
Laptop MSI Prestige Evo A13M-034PL 13.3" IPS i7-1360P 16GB RAM 1TB SSD Win | 5 999 zł |
MSI Prestige 13Evo A13M-034PL 13,3" i7-1360P 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 | 5 999 zł |
MSI Prestige 13Evo i7-1360P/16GB/1TB/Win11 - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki t | 5 999 zł |
Zamknij
Polecamy