Ноутбук MSI Prestige 13 Evo A13M [A13M-034PL]
Фото 27 | від 5 999 zł Порівняти ціни 7 →2023 рікPrestige (бізнес)ультрабукавтономний+Intel EvoматовийDDR5SSD M.2дуже легкийUSB4Wi-Fi 6Eпідсвічуваннясканер відбитківFaceIDхороший sRGB Дисплей:13.3 ", 1920x1200 (16:10) Процесор:Core i7, 1360P, 1.6 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 96EUs ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:0.99 кг |
Модифікації MSI Prestige 13 Evo A13M 1
Характеристики
MSI Prestige 13 Evo A13M [A13M-034PL] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSI Prestige 13 Evo A13M [A13M-034PL]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI Prestige 13Evo A13M-034PL Core i7-1360P | 13,3''-FHD | 16GB | 1TB | Wi | 5 999 zł |
Laptop MSI Prestige Evo A13M-034PL 13.3" IPS i7-1360P 16GB RAM 1TB SSD Win | 5 999 zł |
MSI Prestige 13Evo A13M-034PL 13,3" i7-1360P 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 | 5 999 zł |
Laptop MSI Prestige Evo A13M-034PL 13.3" IPS i7-1360P 16GB RAM 1TB SSD Win | 5 999 zł |
MSI Prestige 13Evo A13M-034PL 13,3" i7-1360P 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 | 5 999 zł |
MSI Prestige 13Evo i7-1360P/16GB/1TB/Win11 - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki t | 5 999 zł |
Закрити
Рекомендуємо