Płyta główna MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI DDR4
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Solidna, dobrze wyważona, pełnowymiarowa płyta główna ATX, część militarnej linii komponentów MSI MAG. Zbudowany w oparciu o flagową logikę systemową Intel Z790, wyposażony w gniazdo procesora LGA 1700, który jest dostrojony do współpracy z procesorami Intel Core, Pentium i Celeron 12. i 13. generacji (Alder Lake i Raptor Lake). Nawiązuje do górnej części średniej półki cenowej, przeznaczonego do montażu wysokowydajnych konfiguracji do gier i pracy.
Zainteresuje entuzjastów, nadaje się do montażu topowych systemów multiGPU. Wyposażony w zaawansowany 18-fazowy cyfrowy podsystem zasilania z wysokiej klasy podstawą elementarną i wszechobecnym chłodzeniem kluczowych podzespołów. Obsługuje wszystkie podstawowe i zaawansowane funkcje przetaktowywania potrzebne do ręcznego dostrajania parametrów kluczowych komponentów systemu. Może pomieścić do 128 GB pamięci RAM DDR4 o maksymalnej częstotliwości taktowania do 5333 MHz i wbudowanych profilach podkręcania XMP.
Dzięki obsłudze magistrali PCI-E 4.0 i wbudowanemu kontrolerowi RAID możesz na jej podstawie zbudować macierz wielu dysków twardych o dużej pojemności i reaktywnych dysków SSD. Jak na standardy z 2022 roku taki zestaw w zupełności wystarczy zarówno do hardkorowych gier, jak i wszelkich profesjonalnych zadań, w tym modelowania 3D, renderowania, przetwarzania treści wizualnych, pracy z efektami wizualnymi itp. Do podłączania urządzeń peryferyjnych dostępny jest bogaty zestaw portów USB, w tym porty USB C z szybkim interfejsem 3.2 gen2x2.
Kup MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI DDR4
MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI DDR4 | 1 199 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! msi Płyta główna MAG Z790 TOMAHAWK WIFI DDR4 s1700 4 | 1 463 zł |
Modyfikacje MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI DDR4
Ceny na MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI DDR4 |
---|---|---|---|---|
MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI DDR4 | od 1 199 zł | 3 oferty | ||
MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI DDR5 | od 1 027 zł | 24 oferty |