Płyta główna MSI B450M PRO-VDH MAX
Wideo 13Zdjęcia 5 |
Niedroga płyta główna do gier microATX 2019 z gniazdem AMD AM4 i pełną obsługą procesorów Ryzen 3/5/7/9 trzeciej generacji opartych na rdzeniach Matisse/Picasso z mikroarchitekturą Zen 2. Gwarantowana obsługa 2-, 4-, 6- i 8- rdzeniowe procesory Ryzen 3/5/7 drugiej generacji (rdzenie Summit Ridge/Pinnacle Ridge), procesory APU Radeon Vega ze zintegrowaną grafiką (Raven Ridge) oraz budżetowe procesory Athlon Zen (Raven Ridge)).
Płyta główna MSI B450M PRO-VDH MAX to dobry wybór dla użytkowników, którzy chcą zbudować niedrogi domowy komputer typu all-in-one, rozsądną stację do gier lub wydajny system biurowy. Wyposażony w 6-fazowy podsystem zasilania procesora z radiatorami na zespołach zasilających VRM oraz 4 gniazda do instalacji modułów pamięci DDR4 (łącznie do 64 GB). Ta objętość wystarczy do dowolnych gier, a także do domowych, biurowych lub specjalistycznych zadań zawodowych.
Bezproblemowo współpracuje z wydajnymi dyskretnymi kartami graficznymi, jest wyposażony w zestaw portów interfejsu analogowego (D-sub VGA) i cyfrowego (DVI, HDMI) do wyświetlania obrazu z rdzenia wideo Radeon Vega wbudowanego w niektóre procesory. Za wysoką jakość dźwięku odpowiada 8-kanałowy kodek Realtek ALC892. Kontroler Realtek 8111H zapewnia wysoką prędkość przesyłu danych w sieci kablowej. Aby stworzyć szybki podsystem dyskowy, dostępny jest port M.2 (PCI-E Gen3 x4) i 4 złącza SATA 3.
Kup MSI B450M PRO-VDH MAX
Wszystkie ceny 22 →Msi 7A38-043R Płyta Główna do Komputera Czarny/Srebrny | 289 zł |
MSI Płyta główna B450M PRO-VDH MAX AM4 4DDR4 DVI/VGA/HDMI uATX KBMSIAA7B45 | 294 zł |
MSI B450M PRO-VDH MAX PL-AM4-MSI-088 | 292 zł |
Płyta główna MSI B450M PRO VDH Max | 289 zł |
MSI Płyta główna B450M PRO-VDH MAX AM4 4DDR4 DVI/VGA/HDMI uATX 50213 | 299 zł |