Namiot Mountain Hardwear Aspect 3
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Mountain Hardwear Aspect 3
2 -osobowe
1.5 kg
3 -osobowe 1.9 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:nylon
Materiał podłogi:nylon
Waga:1.87 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Mountain Hardwear Aspect 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mountain Hardwear Aspect 3 Tent - Grey Ice - One Size Aspect 3-Person Tent | 2 499 zł |
Mountain Hardwear Aspect 3p Tent Szary 3 Places | 3 414 zł |
Mountain Hardwear Aspect 3 Footprint Niebieski | 368 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Mountain Hardwear Aspect 3
Ceny na Mountain Hardwear Aspect 3 |
---|---|---|---|---|
Mountain Hardwear Aspect 2 | od 2 621 zł | 3 oferty | ||
Mountain Hardwear Aspect 3 | od 2 499 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →