Opona rowerowa Mitas Scylla Top Design V96 TSS+TEXTRA 27.5x2.25
Mitas Scylla Top Design V96 TSS+TEXTRA 27.5x2.25 26x2.25"27.5x2.25" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas Scylla Top Design V96 TSS+TEXTRA 27.5x2.25
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rubena Scylla opony rowerowe czarne 275 x 225 57-584 Cicli Bonin001659 | 193 zł |
Mitas scylla ts opona rowerowa v96 27,5x2,25 textra, czarna | 148 zł |
Mitas Mitas Scylla Top Design Tubeless Supra TSS Textra 27,5" (584 mm) Bla | 159 zł |
Mitas Scylla TD 27,5" x 2,25" Tubeless Supra tire 5-10952738-052 | 178 zł |
Kross, Opona Rowerowa, Scylla | 158 zł |
Mitas Scylla Tubeless 27.5´´ X 2.25 Rigid Mtb Tyre Czarny 27.5´´ x 2.25 | 136 zł |
Modyfikacje Mitas Scylla Top Design V96 TSS+TEXTRA 27.5x2.25
Ceny na Mitas Scylla Top Design V96 TSS+TEXTRA 27.5x2.25 |
---|---|---|---|---|
Mitas Scylla Top Design V96 TSS 26x2.25 | od 178 zł | 1 oferta | ||
Mitas Scylla Top Design V96 TSS+TEXTRA 27.5x2.25 | od 136 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →